Siirry sisältöön

Valtuusto

Yhtymävaltuusto on Keusoten ylin päättävä toimielin. Valtuuston toimikausi on kunnallisvaalikauden pituinen.

Yhtymävaltuuston kokousajat syksy 2021
  • 16.9.2021 klo 18.00
  • 21.10.2021 seminaari ja kokous
  • 18.11.2021 klo 18.00
  • 16.12.2021 klo 18.00
Yhtymävaltuuston kokousajat kevät 2022
  • 17.2.2022 klo 18.00
  • 10.3.2022 klo 18.00
  • 5.5.2022 kokous klo 18.00
  • 18.-19.5.2022 seminaari
  • 9.6.2022 kokous klo 18.00
Kuntayhtymän valtuutetut

Maijala Jouni, pj
Rousu Sirkka, 1. vpj
Pispala Leni, 2. vpj
Hägg Arto
Alkula Laura
Cieslak Andeliina
Hakala Juha
Hautamäki Jarno
Hemmilä Maarit
Hägglund Antton
Ikkelä Kalle
Järvinen Aarno
Kippilä Jarkko
Kojonen Senja
Kolmonen Petri
Kostama Rita
Krakau Harri
Kujanpää Tiina
Kumpulainen Teemu
Laitila Minna
Lehtinen Mira
Lepojärvi Kati
Liinakari Juuso
Lyytinen Anna-Liisa
Majanen Liisa
Mattila Riina
Mäki-Kuhna Mika
Ollikainen Ossi
Ovaska Petri
Packalen Pekka
Pahlman Irma
Palviainen Erja
Pohjonen Niina
Puupponen Riitta
Raita Jari
Räty Virpi
Salmi Lilli
Salomäki Matti
Sipiläinen Johanna
Vierikko Tarja
Vikman Osmo
Virkkunen Laura
Vähäsarja Ossi


sirkka.rousu@kolumbus.fi
leni.pispala@gmail.com
arto.hagg@kolumbus.fi

andeliina.cieslak@outlook.com
hyvinkaa.juhahakala@gmail.com
jarno.hautamaki@jarvenpaa.fi
maarit.hemmila@gmail.com

kalle.ikkela@tuusula.fi
ajarvine@sci.fi
kippila@gmail.com

petri.kolmonen@gmail.com
rita.kostama@jarvenpaa.fi
harri.krakau@mantsala.fi
tiina.kujanpaa@hotmail.com




juuso.liinakari@hotmail.com
ally.lyytinen@gmail.com

riina.mattila@hotmail.com
mika.maki-kuhna@luottamus.tuusula.fi
ossi.ollikainen@gmail.com


irma.pahlman@saunalahti.fi

pohjonen.niina@gmail.com

jari.v.raita@gmail.com
virpi.raty@nurmijarvi.fi
lilli.salmi@luottamus.tuusula.fi
matti.salomaki@gmail.com
johanna.sipilainen@luottamus.tuusula.fi
vierikkotarja60@gmail.com
rokantero@gmail.com
laura.virkkunen@jarvenpaa.fi
ossi.vahasarja@jarvenpaa.fi

PS, Nurmijärvi
SDP, Nurmijärvi
VIHR, Nurmijärvi
KOK, Nurmijärvi
VIHR, Hyvinkää
KOK, Hyvinkää
KOK, Hyvinkää
SDP, Järvenpää
SDP, Hyvinkää
KESK, Mäntsälä
KOK, Tuusula
SDP, Tuusula
KESK, Pornainen
PLUS, Järvenpää
KESK, Nurmijärvi
KOK, Järvenpää
KOK, Mäntsälä
MäPu, Mäntsälä
PS, Nurmijärvi
VAS, Hyvinkää
TuPu, Tuusula
TuPu, Tuusula
PS, Hyvinkää
KESK, Nurmijärvi
SDP, Järvenpää
KOK, Nurmijärvi
KOK, Tuusula
SDP, Hyvinkää
KOK, Järvenpää
KESK, Järvenpää
SDP, Hyvinkää
SDP, Pornainen
PS, Mäntsälä
KOK, Hyvinkää
KESK, Tuusula
KOK, Nurmijärvi
KOK, Tuusula
PS, Hyvinkää
PS, Tuusula
SDP, Mäntsälä
PS, Järvenpää
PS, Järvenpää
VIHR, Järvenpää

Toimielinten esityslistat ja pöytäkirjat

Pöytäkirjojen nähtävilläolo

Kokousta seuraavan viikon torstai