Siirry sisältöön

Valtuusto (kuntayhtymä)

Yhtymävaltuusto on Keusoten ylin päättävä toimielin. Valtuuston toimikausi on kunnallisvaalikauden pituinen.

Yhtymävaltuuston kokousajat syksy 2022

  • 29.9.2022 klo 18.00
  • 27.10.2022 klo 18.00
  • 17.11.2022 klo 18.00
  • 15.12.2022 klo 18.00
  • 22.12.2022 seminaari

Kuntayhtymän valtuutetut

Maijala Jouni, pj
Rousu Sirkka, 1. vpj

Niinimäki Leni, 2. vpj
Hägg Arto
Alkula Laura
Cieslak Andeliina
Hakala Juha
Hautamäki Jarno
Hemmilä Maarit
Hägglund Antton
Ikkelä Kalle
Järvinen Aarno
Kippilä Jarkko
Kojonen Senja
Kolmonen Petri
Kostama Rita
Krakau Harri
Kujanpää Tiina
Laitila Minna
Lehtinen Mira
Lepojärvi Kati
Liinakari Juuso
Lyytinen Anna-Liisa
Majanen Liisa
Mattila Riina
Mäki-Kuhna Mika
Ollikainen Ossi
Ovaska Petri
Packalen Pekka
Pahlman Irma
Palviainen Erja
Pohjonen Niina
Puupponen Riitta
Raita Jari
Räty Virpi
Salmi Lilli
Salomäki Matti
Schalin Cisse

Sipiläinen Johanna
Vierikko Tarja
Vikman Osmo
Virkkunen Laura
Vähäsarja Ossi


sirkka.rousu@kolumbus.fi
leni.niinimaki@gmail.com

arto.hagg@kolumbus.fi

andeliina.cieslak@outlook.com
hyvinkaa.juhahakala@gmail.com
jarno.hautamaki@jarvenpaa.fi
maarit.hemmila@gmail.com

kalle.ikkela@tuusula.fi
ajarvine@sci.fi
kippila@gmail.com

petri.kolmonen@gmail.com
rita.kostama@jarvenpaa.fi
harri.krakau@mantsala.fi
tiina.kujanpaa@hotmail.com



juuso.liinakari@hotmail.com
ally.lyytinen@gmail.com

riina.mattila@hotmail.com
mika.maki-kuhna@luottamus.tuusula.fi
ossi.ollikainen@gmail.com


irma.pahlman@saunalahti.fi

pohjonen.niina@gmail.com

jari.v.raita@gmail.com
virpi.raty@nurmijarvi.fi
lilli.salmi@luottamus.tuusula.fi
matti.salomaki@gmail.com
cisse78@gmail.com

johanna.sipilainen@luottamus.tuusula.fi
vierikkotarja60@gmail.com
rokantero@gmail.com
laura.virkkunen@jarvenpaa.fi
ossi.vahasarja@jarvenpaa.fi

PS, Nurmijärvi
SDP, Nurmijärvi
VIHR, Nurmijärvi

KOK, Nurmijärvi
VIHR, Hyvinkää
KOK, Hyvinkää
KOK, Hyvinkää
SDP, Järvenpää
SDP, Hyvinkää
KESK, Mäntsälä
KOK, Tuusula
SDP, Tuusula
KESK, Pornainen
PLUS, Järvenpää
KESK, Nurmijärvi
KOK, Järvenpää
KOK, Mäntsälä
MäPu, Mäntsälä
VAS, Hyvinkää
TuPu, Tuusula
TuPu, Tuusula
PS, Hyvinkää
KESK, Nurmijärvi
SDP, Järvenpää
KOK, Nurmijärvi
KOK, Tuusula
SDP, Hyvinkää
KOK, Järvenpää
KESK, Järvenpää
SDP, Hyvinkää
SDP, Pornainen
PS, Mäntsälä
KOK, Hyvinkää
KESK, Tuusula
KOK, Nurmijärvi
KOK, Tuusula
PS, Hyvinkää
PS, Nurmijärvi

PS, Tuusula
SDP, Mäntsälä
PS, Järvenpää
PS, Järvenpää
VIHR, Järvenpää

Toimielinten esityslistat ja pöytäkirjat

Pöytäkirjojen nähtävilläolo

Kokousta seuraavan viikon torstai