Siirry sisältöön

Hallitus

Keusoten hallituksessa on 20 jäsentä.
Kuntayhtymän perussopimuksen mukaan kaikilla jäsenkunnilla on edustaja hallituksessa.

Kuntayhtymän hallituksen kokousajat syksy 2021
  • 17.8.2021 klo 17.00
  • 28.9.2021 iltakoulu klo 15.00 ja kokous
  • 5.10.2021 klo 17.00
  • 26.10.2021 klo 15.00 iltakoulu ja kokous
  • 4.-5.11.2021 HYSa lautakunnan ja yhtymähallituksen yhteisseminaari
  • 9.11.2021 klo 17.00
  • 23.11.2021 klo 15.00 iltakoulu ja kokous
  • 7.12.2021 klo 17.00
  • 21.12.2021 klo 17.00
Kuntayhtymän hallituksen kokousajat kevät 2022
  • 18.1.2022 klo 17.00
  • 1.2.2022 klo 17.00
  • 15.2.2022 klo 15.00 iltakoulu ja kokous
  • 1.3.2022 klo 17.00
  • 15.3.2022 klo 15.00 iltakoulu ja kokous
  • 29.3.2022 klo 17.00
  • 12.4.2022 kokous klo 17.00
  • 3.5.2022 koko päivä seminaari
  • 17.5.2022 klo 15.00 iltakoulu ja hallitus
  • 31.5.2022 klo 17.00
  • 14.6.2022 klo 17.00
Kuntayhtymähallituksen jäsenet

Rainio Jaakko, pj
Havula Tapio, 1. vpj
Räty Virpi, 2. vpj
Korpela Aki
Kämäri Lauri
Liimatainen Heini
Mäki-Kuhna Mika
Nick Reetta
Nieminen Tea
Ravolainen-Rinne Heta
Reinikainen Tuija
Rostila Onni
Rundgren Mia
Runolinna Liljan-Kukka
Räsänen Jari
Syrjänen Jaana
Tammilehto Sari
Toivonen Kallepekka
Vainio Pirjo
Valve Mari

jaakko.rainio@hyvinkaa.fi

virpi.raty@gmail.com
aki.korpela@iki.fi
lauri.sakari.kamari@gmail.com
heini.liimatainen@jarvenpaa.fi
mika.maki-kuhna@luottamus.tuusula.fi
reetta.nick@jarvenpaa.fi

heta.ravolainen-rinne@mantsala.fi
tuija.reinikainen@tuusula.fi
onnirostila@hotmail.com
mia.rundgren@jarvenpaa.fi
liljankukka.runolinna@gmail.com



kptoivonen@gmail.com
pirjo.lh.vainio@gmail.com
mari.valve.pornainen@gmail.com

KOK, Hyvinkää
KESK, Mäntsälä
KOK, Nurmijärvi
VIHR, Hyvinkää
SDP, Hyvinkää
VAS, Järvenpää
KOK, Tuusula
VIHR, Järvenpää
KESK, Pornainen
SDP, Mäntsälä
TuPu, Tuusula
PS, Hyvinkää
KOK, Järvenpää
SDP, Pornainen
PS, Tuusula
SDP, Järvenpää
PS, Mäntsälä
KESK, Nurmijärvi
KOK, Mäntsälä
PS, Pornainen


Toimielinten esityslistat ja pöytäkirjat

Pöytäkirjojen nähtävilläolo

Kokousta seuraavan viikon torstai